logo

Cennik

Powyższe ceny podlegają negocjacjom

Mamy świadomość, że w przypadku każdej współpracy niezbędne jest wzajemne zaufanie i jasne warunki. Dlatego w naszej firmie „nie owijamy w bawełnę” – przedstawiamy cennik usług księgowych, realizowanych w naszej firmie we Wrocławiu. Dzięki temu od samego początku będziesz wiedział, ile zapłacisz.

Oczywiście nie zatrzymujemy się wyłącznie na standardowych usługach – zawsze staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego też jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę, dostosowaną do potrzeb danej firmy. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem telefonu lub e-maila i przedstawić swoje preferencje. Nasi konsultanci z pewnością stworzą dostosowaną do Twoich potrzeb ofertę w atrakcyjnych cenach.

W zależności od oczekiwań możemy zaproponować takie usługi, jak chociażby obsługa księgowa w wybranym przez klienta zakresie (np. ewidencja faktur czy prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów) czy pełna księgowość spółki z o. o.

Ceny ustalane są indywidualnie i uzależnione są od:

 • rodzaju prowadzonej działalności,
 • formy prawnej przedsiębiorstwa,
 • ilości dokumentów,
 • rodzaju usługi.

Aby więc uzyskać dokładną kwotę usług, jakie chcemy zlecić naszej firmie, zachęcamy do kontaktu i przedstawienia informacji dotyczących poszczególnych zadań. W ramach współpracy zapewniamy opiekę wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, doradztwo w zakresie poszczególnych prac, jak również uczciwość i dotrzymywanie wszystkich terminów.

 • Ryczałt ewidencjonowany już od 140,00 PLN
 • Książka przychodów i rozchodów już od 160,00 PLN
 • Księgi handlowe już od 500,00 PLN

Zapraszamy do współpracy.

Zapewniamy odbiór dokumentów u klienta na terenie Wrocławia!

 • Dlaczego warto wybrać Biuro Rachunkowe Arcadio?


  Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych, dostosowanych do potrzeb i wymagań indywidualnego klienta

  Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne warunki współpracy i nasze pełne zaangażowanie. Wiemy jakż ważny jest dla Państwa czas.

  Współpracując z naszymi klientami gwarantujemy pełną poufność i dyskrecję.

  Oferta Kontakt